Noclegi >> W mieście

Willa pod Jedlicą

+ Do schowka
Serdecznie zapraszamy do „Willi pod Jedlicą”, która znajduje się w samym centrum uzdrowiska Ciechocinek. Jesteśmy jedynym pensjonatem w Ciechocinku posiadającym własną jaskinię solną. Gościom „Willi pod Jedlicą” proponujemy codziennie bezpłatny seans w naszej jaskini.
tel: 54/2835007

87-720 Ciechocinek
Broniewskiego 23


Strona: www.podjedlica.pltranslate.google.com:

Serdecznie zapraszamy do „Willi pod Jedlicą”, która znajduje się w samym centrum uzdrowiska Ciechocinek. Naszym gościom oferujemy 7 dwuosobowych pokoi z łazienkami, z których każdy wyposażony jest w telewizor, radio, czajnik elektryczny oraz elektrycznie spuszczane rolety. Od maja 2007 uruchomiliśmy także stałe bezprzewodowe łącze internetowe - a od września 2009 oferujemy możliwość odbioru 40 polskojęzycznych programów telewizyjnych. Do dyspozycji gości jest również lodówka oraz kuchenka mikrofalowa. Znajdujący się przy Willi ogródek z grillem, huśtawką i ławkami zachęca do wypoczynku w cieniu wspaniałego drzewa - 20 metrowej daglezji zielonej zwanej potocznie Jedlicą.
Dzięki bardzo atrakcyjnemu położeniu nasi goście mają blisko do największych atrakcji uzdrowiska. Park Zdrojowy i Grzyb znajdują się w odległości 300 metrów a Tężnie 400 metrów od Willi.

Jesteśmy jedynym pensjonatem w Ciechocinku posiadającym własną jaskinię solną, która jest najnowszą oryginalną metodą zastosowania soli morskiej i kamiennej w celach leczniczych ( m.in. w leczeniu schorzeń górnego układu oddechowego, astmy, alergii, chorób układu krążenia, itp. ) Gościom „Willi pod Jedlicą” proponujemy codziennie bezpłatny seans w naszej jaskini.

Zapewniamy wysoki standard w cenach przystępnych dla każdego. Osobom planującym dłuższy pobyt, oferujemy atrakcyjne rabaty.

Zapraszamy!
Strona główna | Regulamin | Mapa strony | Użytkownicy online: 189