Noclegi >> W górach >> Karpacz

Agroturystyka Dwa Dęby

+ Do schowka
Ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne położone jest we wsi Stara Białka 10 kilometrów od przejścia granicznego z Czechami - Lubawka. Dom nasz zbudowano w 1901 roku pomiędzy dwoma ponad 100 letnimi dębami i został wyremontowany w 2007 roku. Wnętrze domu utrzymane jest w wiejskim stylu. W każdym z pięciu pokoi wyeksponowane zostały stare belki co w efekcie dało przytulny klimat. Pokoje wyposażono w meble sosnowe oraz w pełen węzeł sanitarny z kabiną prysznicową.
tel: 516-121-020

58-420 Lubawka
Stara Białka 22


Strona: www.dwadeby.pltranslate.google.com:

Do dyspozycji gości oddany jest salon z kominkiem - stajnia. We wnętrzu odrestaurowano stary strop - Kleina, co nadaje charakter wiejskiego stylu. Dla gości przygotowano barek oraz aneks kuchenny z wyposażeniem.
Gospodarze polecają: jesienią spacery po lasach obfitujących w grzyby, latem zaś, kąpiele w zalewie Bukówka położonym między górami. Warunki klimatyczne sprzyjają uprawianiu sportów wodnych - windsurfingu. A wiosną - do spacerów zachęca łąka pełna krokusów. Zimą stoki narciarskie zarówno po polskiej i czeskiej stronie zachęcają do białego szaleństwa.
Okolica doskonale nadaje się do uprawiania turystyki rowerowej.