atrakcje ustronie morskie

Ustronie Morskie atrakcje

Ustronie Morskie to miejscowosc lezaca w odleglosci ok.13km na wschód od Kolobrzegu. Gmina Ustronie Morskie liczy blisko 4000 osób, jednak dzieki swym walorom turystycznym do Ustronia Morskiego rokrocznie przybywa latem tysiace turystów. Szeroka plaza, klifowe wybrzeze, czysta woda... cóz chciec wiecej, w Ustroniu Morskim spedzisz wyjatkowe wczasy nad polskim morzem.

  

Plaża :

  plaża Ustronie morskie plaża Ustronie morskie

  

 

 Plaża - piaszczysta, czysta plaża zachęca do kąpieli morskich i słonecznych. Przy plaży niewysoki klif.

Molo spacerowe - dużą atrakcję stanowią 2 mola (w Ustroniu i Sianożętach) wybiegające w morze na ponad 100 metrów

 

molo Ustronie morskie

 

Najstarsze dęby w Polsce - "Bolesław" - 800 lat i "Warcisław" - 640 lat. Do tych dębów został wytyczony błękitny szlak turystyczny z Ustronia Morskiego.

 

tanie Dęb Bolesław - Ustronie morskie

Latarnia w Gąskach -   zbudowana w 1878r. ma wysokość 50,2 m (druga pod względem wysokości na polskim wybrzeżu) i jest udostępniona do zwiedzania. Z góry piękny widok na morze i okolicę

 

latarnia Gąski

 

Lotnisko w Bagiczu - Aeroklub Bałtycki znajduje się na terenie poradzieckiego lotniska w Bagiczu. Organizowane są tutaj loty widokowe motolotnią.

Konie - ośrodek jeździecki ERANIA w Malechowie k/Kukinii dysponuje krytą ujeżdżalnią, dwoma parkurami oraz ogromnym 50 - hektarowym terenem przeznaczonym w całości dla pasjonatów jazdy konnej. Zainteresowani wziąć mogą także udział w przejażdżkach konnych po lesie.


 

    

Zapraszamy na Wypoczynek w Ustroniach Morskich...

Atrakcje w Ustroniach Morskich

Strona główna | Regulamin | Mapa strony | Użytkownicy online: 818