Noclegi >> W mieście >> Kraków

Centrum Hotelowo-Konferencyjne Witek

+ Do schowka
Bardzo nam miło, że odwiedzacie Państwo naszą prezentację... :-) Czterogwiazdkowy Hotel Witek powstał w 2001 roku w Krakowie, jest znany i lubiany z kilku powodów. Posiadamy jednak coś, czego inne obiekty nam zazdroszczą: to miła, rodzinna atmosfera, coś niezwykle trudnego do osiągnięcia w sąsiedztwie z biznesowym charakterem Centrum Konferencyjnego - a jednak, jak potwierdzają nasi stali Goście - nam się to udało :) Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami spędzenia urlopu!
tel: 12 66 23 500

32-085 Modlnica
Modlniczka ul. Handlowców 14


Strona: www.hotelwitek.pltranslate.google.com:

Oprócz 67 komfortowych pokoi Hotel Witek Kraków oferuje 12 ponadprzeciętnie wyposażonych sal konferencyjnych, w których organizujemy konferencje, seminaria, szkolenia, jak i również spotkania w sprawach rekrutacji. Posiadamy również większe sale, które idealnie nadają się do przeprowadzania wystawnych wesel, balów, uroczystości rodzinnych i firmowych, pokazów, prezentacji nowych towarów czy usług.

Nasze Centrum Konferencyjne wyróżnia się tym, że prawie każda sala posiada bezpośrednie wyjście na zewnątrz, dzięki czemu uczestnicy eventu mogą skorzystać z przerwy na świeżym powietrzu, wypić kawę w ogrodach hotelowych, czy też przespacerować się alejkami wokół obiektu…

Czy szukają Państwo hotelu dla rodzin z dziećmi? Posiadamy certyfikat „Hotel Przyjazny Rodzinie”, uzyskany z wynikiem 5/5. Zapraszamy rodziców, dziadków, opiekunów do skorzystania z naszej oferty pobytu z dziećmi w hotelu.

Serdecznie zapraszamy do nas Gości poruszających się na wózkach. Hotel jest tak przystosowany, aby pobyt u nas upływał bez najmniejszych problemów, a załoga ma doświadczenie i chęci by sprostać Państwa oczekiwaniom.

Hotel Witek Kraków położny jest 6 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Balice, oraz 8 km od centrum Krakowa – główne drogi prowadzące do Rynku Głównego, Wawelu czy Wisły gwarantują łatwość i szybkość dotarcia do najważniejszych i najciekawszych miejsc w Małopolsce.

Dysponujemy dużymi, wygodnymi parkingami, również parkingami dla autokarów. Organizujemy transfery Gości do naszego hotelu z lotniska, dworca czy innych wskazanych miejsc.

Zwierzęta w hotelu są mile widziane i mają gdzie się wybiegać z dala od samochodów.


Dziękuję za zainteresowanie nami, do zobaczenia w hotelu – serdecznie zapraszam!
Anna Witek-Pietroń
Strona główna | Regulamin | Mapa strony | Użytkownicy online: 310