Domek nad Janówką

+ Do schowka
Wolno stojący, całoroczny domek dla 12 osób w pobliżu ośrodka narciarskiego Czarna Góra.
tel: 609 532 791

57-550 Stronie Śląskie
Kościuszki 50/1


Strona: jlkm.spanie.pltranslate.google.com:

Dom znajduje się w Kotlinie Kłodzkiej, w Masywie Śnieżnika, przy drodze do Ośrodka Narciarskiego „Czarna Góra”( 5 km), przy drodze wojewódzkiej Nr 392 Stronie Śl. – Bystrzyca Kł.

Adres: GPS: N:50.29.063 E:16.86.593

„Domek nad Janówką” Stronie Wieś 3A, 57-550 Stronie Śląskie

tel. 609 532 791
e-mail: domeknadjanowka@tlen.pl
Oferujemy do wynajęcia:
• domek w całości dla 12 osób
lub pojedyncze pokoje
• dwa pokoje czteroosobowe z łazienkami
• apartament dwupokojowy z łazienką i tarasem
• kuchnia z pełnym wyposażeniem
• jadalnia dla 12 osób z kominkiem i wyjściem na taras.

Domek położony jest na działce o pow. 0,4ha. Do dyspozycji gości przenośny grill, ława ze stołem na zewnątrz, huśtawka i piaskownica dla dzieci.
Zapraszamy po uprzednim zarezerwowaniu miejsc.
Doba w naszym domku trwa od godziny 14:00 do 11:00 dnia następnego.
Możliwe są zmiany godzin po uprzednim uzgodnieniu.

Atrakcje naszych terenów: Jaskinia Niedźwiedzia, Śnieżnik Kłodzki, ośrodki narciarskie Czarna Góra, Kamienica, zalew Stara Morawa z kąpieliskiem, kryta pływalnia, trasy turystyczne i oznakowane trasy rowerowe.
Stronie Śląskie jest bazą wypadową dla zwiedzania Sudetów – Śnieżnika i Masywu Śnieżnika oraz Pradziada w Czechach. Blisko stąd do Parku Narodowego Gór Stołowych, Skalnego Mesta w Czechach, uzdrowisk Ziemi Kłodzkiej, muzeum i kopalni złota w Złotym Stoku. Blisko też do Srebrnej Góry z pięknymi fortami oraz podziemnych tras turystycznych w okolicach Walimia.
W pobliżu ok. (10 km) dwa przejścia drogowe z Czechami. Przejście w Starej Morawie prowadzi do Starego Mesta i dalej na południe do Ołomuńca. Przejście drogowe niedaleko Lądka Zdr. w Lutyni powadzi do Jawornika z pięknym zamkiem. Przez przejście drogowe w Paczkowie i Lutyni można szybciej dojechać do nas od strony Nysy (trzeba pamiętać jedynie o dowodach osobistych lub paszportach).