Noclegi >> Nad morzem >> Białogóra

Hajduki - Ośrodek nauki jazdy konnej i wypoczynku

+ Do schowka
Zapraszamy Państwa do odwiedzin w niewielkiej i urokliwej miejscowości Chynowie położonej w sercu Północnych Kaszub. Powołaliśmy tu do życia "Hajduki" - ośrodek , który powstał dzięki rodzinnej inicjatywie Pani Małgorzaty i jej synów - utalentowanych zawodników sportów konnych. Działalność naszego ośrodka nastawiona jest głównie, ale nie tylko, na wypoczynek wśród koni. Naszym celem jest stworzenie miłej, rodzinnej atmosfery, w której - z dala od zgiełku i codziennych problemów - można się zrelaksować i odpocząć. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną www.hajduki.info, a następnie - do osobistych odwiedzin u nas.
tel: 693 433 962

84-25 Chynowie
Chynowie


Strona: www.hajduki.infotranslate.google.com:

Czy z koniami czy bez - jeśli chcą Państwo odpocząć - to dobrze Państwo trafili. Znamy specyfikę pracy w mieście, w ciągłym biegu, w nieustającym stresie, bez chwili wytchnienia, kosztem bliskich i kosztem własnego zdrowia. Staramy się, żeby u nas poczuli się Państwo zupełnie inaczej niż na codzień.
U nas rano obudzi Was śpiew ptaków i -; ewentualnie - "końskie odgłosy". Zjecie wyśmienitą domową kuchnię, a potem możecie wyruszyć w dzikie ostępy wyjątkowej wokół przyrody. Możecie to zrobić pieszo, ale może ciekawiej byłoby konno?; albo na rowerach?; albo na quadach? A może chcecie po prostu posiedzieć przy stawie i połowić ryby lub poczytać książkę?
Strona główna | Regulamin | Mapa strony | Użytkownicy online: 1626