Noclegi >> W mieście >> Kraków

Hotel Wyspiański ***

+ Do schowka
Tu samochód nie będzie potrzebny. Doskonała lokalizacja naszego hotelu sprawia, że do najważniejszych atrakcji Krakowa dostaną się Państwo w kilka minut. Hotel WYSPIAŃSKI znajduje się zaledwie 3 minuty spacerem od Rynku Głównego, 10 minut od dworca kolejowego oraz 20 minut od Kazimierza - starej żydowskiej dzielnicy - serca nocnego Krakowa.
tel: +48124229566

31-033 Kraków
Westerplatte 15


Strona: www.hotel-wyspianski.pltranslate.google.com:

Budynek Hotelu Wyspiański to dzieło architektów okresu socrealizmu. Nie dajcie się jednak zwieść jego fasadzie! Wewnątrz to w pełni zmodernizowany obiekt, który z całą pewnością zasługuje na swoją kategorię trzech gwiazdek.
Na 4 piętrach zlokalizowanych jest 231 pokoi z łazienkami, a każdy z nich wyposażony w TV, telefon, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz suszarkę do włosów. W pokojach klasy biznesowej znajdą Państwo dodatkowo czajnik, kawę i herbatę.
Dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy specjalne zniżki, a na indywidualną prośbę wstawimy do pokoju łóżeczko dla dziecka.
Na uwagę zasługuje również fakt, że Hotel Wyspiański dostosowany jest do potrzeb osób poruszających się na wózkach – windy, rampy, podjazdy, przestronne pokoje z szerokimi drzwiami, oraz przystosowanymi łazienkami .
Hotel WYSPIAŃSKI to nie tylko znakomita baza noclegowa, ale również dobrze zorganizowane zaplecze konferencyjne, gastronomiczne i rozrywkowe. W budynku znajduje się kasyno, sklepy sportowe i oddział banku, a w samym hotelu Bar, galeria z pamiątkami oraz restauracja serwująca dania kuchni zarówno polskiej, jak i międzynarodowej.
5 sal konferencyjnych, które oddajemy do Państwa dyspozycji , mieści w sumie 250 osób. Każda z sal jest klimatyzowana i wyposażona w nagłośnienie, ekran, flipchart oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Kompleksowa obsługa stwarza możliwości organizacji szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych bez konieczności opuszczania hotelu.
Dla gości podróżujących samochodami oddajemy do dyspozycji jeden z większych parkingów strzeżonych w centrum miasta. Tu samochód nie będzie potrzebny. Doskonała lokalizacja naszego hotelu sprawia, że do najważniejszych atrakcji Krakowa dostaną się Państwo w kilka minut. Hotel WYSPIAŃSKI znajduje się zaledwie 3 minuty spacerem od Rynku Głównego, 10 minut od dworca kolejowego oraz 20 minut od Kazimierza - starej żydowskiej dzielnicy - serca nocnego Krakowa.

A skąd nazwa hotelu?
Dawno temu, tuż za rogiem stał dom, dom w którym u swego wuja mieszkał młody Stanisław Wyspiański…
Strona główna | Regulamin | Mapa strony | Użytkownicy online: 277