Kompleks Świętokrzyska Polana

+ Do schowka
Kompleks Świętokrzyska Polana, położony na terenie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku Krajobrazowego w Chrustach (gm. Zagnańsk) koło Kielc, na polanie w głębi lasu, stanowi doskonałe miejsce do wypoczynku, zabawy i aktywnego spędzania czasu.
tel: 412605060

26-050 Zagnańsk
Chrusty, ul.Laskowa 95


Strona: www.swietokrzyskapolana.pltranslate.google.com:

Położenie w sercu Gór Świętokrzyskich, bogata oferta noclegowa i gastronomiczna oraz różnorodność atrakcji sprawiają, że jest to idealne miejsce do wypoczynku, turnusów zdrowotnych, obozów, kolonii, zimowisk, imprez firmowych i rodzinnych. Zapraszamy także na jednodniowe wycieczki edukacyjne, połączone z ciekawymi warsztatami oraz wycieczki rekreacyjne. Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie.

Kompleks Świętokrzyska Polana to miejsce dla całych rodzin, gdzie można ciekawie spędzić czas, wypocząć oraz skorzystać z zabiegów leczniczych.
W skład Kompleksu wchodzi klika atrakcji:
* OCEANIKA z wielkimi akwariami ze zwierzętami wodnymi z całego świata,
* PARK MINIATUR śWIĘTOKRZYSKO z 20 miniaturami zabytków regionu,
* KRAINA ZABAWY z mnóstwem dmuchańców, karuzelą, parkiem linowym, zagrodą ze zwierzętami,
* Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy POLANIKA z gabinetami zabiegowymi, najnowszym sprzętem rehabilitacyjnym i zapleczem noclegowym,
* BRZOZOWA ZAGRODA to królestwo zwierząt, tutaj na dzieci czekają puszyste króliki, małe świnki wietnamskie, owce miniaturki i dostojne pawie, każdy może tu wejść, nakarmić je i z bliska im się im przyjrzeć;
* Punkty gastronomiczne,
* Basen kryty z saunami i jacuzzi,
* Stajnia z hipoterapią.
Posiadamy ponad 300 miejsc noclegowych w pokojach w domach i w części hotelowej.