Noclegi >> W mieście >> Kraków

Noclegi Kraków. ZAPRASZAMY!

+ Do schowka
Mam przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę spędzenia wolnego czasu w komfortowych warunkach mieszkalnych, z dala od zgiełku miasta w bliskości przyrody, a jednocześnie mając uroki Magicznego Krakowa na wyciągnięcie ręki. Pokoje: 2 pokoje 2-osobowe + salon 2-osobowy z aneksem 1-osobowym, kuchnia z jadalnią, łazienka z wanną i kabiną prysznicową, WC, taras. ZAPRASZAMY!
tel: 799047756

30-444 Kraków
Libertów


Strona: magiczny-krakow.eutranslate.google.com:


Mam przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę spędzenia wolnego czasu w komfortowych warunkach mieszkalnych, z dala od zgiełku miasta w bliskości przyrody, a jednocześnie mając uroki Magicznego Krakowa na wyciągnięcie ręki.

Odwiedź naszą stronę WWW !!!
www.magiczny-krakow.euDo wynajęcia w pełni wyposażony, CAŁY dom (2 pokoje 2-osobowe + salon 2-osobowy z aneksem 1-osobowym, kuchnia z jadalnią, łazienka z wanną i kabiną prysznicową, WC, taras.

CENA:

140zł za noc za CAŁY DOM dla max.4 osób!
każda następna osoba + 30zł (max.8osób)

(max. 7 osób - czyli 20zł / osoba!)

 

CENY ZA DOBĘ ZA CAŁY DOM!!!
Możliwy wynajem długoterminowy (min. 1 miesiąc) - cena do uzgodnienia.

Duża działka - ogród z miejscem na ognisko lub grilla.

W pobliżu posiadłości (300m.) znajdują się 2 sklepy samoobsługowe, fryzjer, apteka, solarium, kościół, miejski przystanek autobusowy, korty tenisowe, boiska.

Dodatkowo w odległości 4 kilometrów, w starym, sympatycznym, podkrakowskim miasteczku, Skawinie jest: centrum handlowe, restauracje, plac targowy, basen, poczta.

Okoliczne tereny będą idealne dla wszystkich miłośników rowerowych wycieczek.


Odwiedź naszą stronę WWW !!!
www.magiczny-krakow.eu

Strona główna | Regulamin | Mapa strony | Użytkownicy online: 300