Apartamenty na sprzedaż w Dębkach

Pensjonat Orchidea

+ Do schowka
Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do Gościńca Orchidea*** w Szklarskiej Porębie. Udany wypoczynek ,rodzinna atmosfera ,maksimum relaksu i ciszy po całodziennej porcji aktywnego wypoczynku to właśnie my. ZAPRASZAMY !!!
tel: 757174550

58-580 Szklarska Poręba
1Maja 37c


Strona: orchidea.szklarska.net.pltranslate.google.com:

Orchidea to niezwykłe miejsce w Szklarskiej Porębie .Jesteśmy nowym i nowoczesnym obiektem który zapewni Państwu maksimum komfortu. Dzięki przepięknemu położeniu i fantastycznej panoramie Karkonoszy za oknami dostarczymy niezapomnianych wrażeń widokowych.
Do Państwa dyspozycji oddajemy jedne z najpiękniejszych pokoi i apartamentów w Szklarskiej Porębie wyposażone w łazienkę, utrzymane w jasnej, słonecznej kolorystyce, przestronne i wygodne..
Udany wypoczynek ,rodzinna atmosfera ,maksimum relaksu i ciszy po całodziennej porcji aktywnego wypoczynku to właśnie my.
Do Orchidei przybywają miłośnicy górskich wędrówek, rowerowi zapaleńcy, narciarze biegowi i zjazdowi , poszukiwacze skarbów , pasjonaci wyścigów psich zaprzęgów, amatorzy zjazdów „retro” na rogatych saniach czy drewnianych nartach ,oraz wszyscy, którzy chcą odpocząć od codzienności i po prostu poleniuchować. Czekają na nich: wspaniałe górskie powietrze , soczysta zieleń ,turystyczne szlaki, rowerowe ścieżki, trasy biegowe oraz nartostrady a także liczne atrakcje naszej i okolicznych miejscowości.
Oferujemy:
Pokoje 1-2-3-4 osobowe / internet, telefon, sejf, łazienka/
- bezpłatny parking
- jadalnię - serwujemy śniadania i obiadokolacje
- bezpieczny, ogrodzony, plac dla dzieci
- możliwość zorganizowania kursokonferencji i spotkań integracyjnych
- pomagamy zorganizować przejażdżki bryczką, kuligi, ogniska, dancingi oraz wycieczki
Np. .do Pragi czy Skalnego Miasta
- oferujemy opiekę wykwalifikowanego przewodnika górskiego podczas pieszych wycieczek
oraz instruktorów narciarstwa /narty zjazdowe, biegowe, snowboard/ zimą.

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI TELEFONICZNEJ
tel: 75 7174550, 75 7174560 ,602438707
lub drogą elektroniczną na adres e-mail orchidea@onet.pl


***SERDECZNIE ZAPRASZAMY***

Orchidea to niezwykłe miejsce w Szklarskiej Porębie .Jesteśmy nowym i myślimy że nowoczesnym obiektem który zapewni Państwu maksimum komfortu. Dzięki przepięknemu położeniu i fantastycznej panoramie Karkonoszy za oknami dostarczymy niezapomnianych wrażeń widokowych.
Do Państwa dyspozycji oddajemy jedne z najpiękniejszych pokoi i apartamentów w Szklarskiej Porębie wyposażone w łazienkę, utrzymane w jasnej, słonecznej kolorystyce, przestronne i wygodne..