Apartamenty na sprzedaż w Dębkach

ADAN

+ Do schowka
Komfort w rozsadnej cenie! Przytulne pokoje z łazienkami i balkonem, piękny ogród, duży plac zabaw, parkingi i miejsca do gier sportowych to ogromny atut naszej oferty. Do tego spokojna okolica, w pobliżu lasy i łąki i oczywiście piękna plaża i morze!
tel: 94-3581034; 607 656 914

78-132 Grzybowo
Kościelna 6


Strona: morze-wczasy.pltranslate.google.com:

Dysponujemy komfortowymi pokojami z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażonymi w RTV, lodówkę, czajnik, podstawowe naczynia, koc i parawan plażowy. Posiadamy w większości pokoje 2osobowe z łożem małżeńskim oraz rodzinne 3,4 i 5 osobowe , pokój typu studio, apartamenty jednopokojowe z kuchnią i apartament dwupokojowy z aneksem kuchennym. Pokoje w 80% posiadają balkon lub taras. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażona ogólnodostepna kuchnia lub aneks kuchenny. Można również wykupić smaczne posiłki w naszej stołówce.Trzy ogrodzone parkingi samochodowe, grill, rowery czy hulajniogi to tylko część naszej oferty. Dla najmłodszych przygotowaliśmy plac zabaw z trampoliną, piaskownicą, karuzelą, drewnianymi huśtawkami i konikami oraz z małą zjeżdżalnią. Dla młodzieży i dorosłych jest przygotowany plac do gry w kosza, w siatkówkę oraz stół do ping-ponga. Także drewniane, bujane ławki i rozstawione po całej posesji drewniane stoły z ławami zapraszają do wypoczynku na świeżym powietrzu. Wśród zieleni otaczającego budynki ogrodu można się relaksować podziwiając ciekawe rośliny i kwiaty oraz nasłuchując śpiewu ptaków, cykanie świerszczy czy rechot żab.

Zapraszamy do Grzybowa- cichej i spokojnej miejscowości nadmorskiej, położonej 5 km na zachód od Kołobrzegu na tzw. "depresji grzybowskiej" (0,30-1,m poniżej poziomu morza). W jego okolicach Morze Bałtyckie na długości 7km tworzy akwen zwany Zatoką Grzybowską, którego wcięcie w ląd wynosi 800 metrów, co sprawia, że woda jest tu cieplejsza niż w Kołobrzegu. Tuż przy plaży rośnie rzadko spotykany na terenach wydmowych wilgotny las mieszany sosnowo-dębowy. Za nim dopiero rozciąga sie bór sosnowy, bogaty w bujne runo leśne. To właśnie w lasach są wyznaczone liczne ścieżki spacerowe i biegną trasy rowerowe jak np. trasa "ku słońcu" czy "szlakiem bocianich gniazd" . Bliskie sąsiedztwo z Uzdrowiskiem Kołobrzeg dowodzi, że klimat jak i jego właściwości lecznicze są także obecne w Grzybowie. Brak przemysłu gwarantuje czyste powietrze, spokój i relaks. Grzybowo jest ponadto wspaniałą bazą wypadową ku atrakcjom Kołobrzegu, Dźwirzyna a nawet wyspy Bornholm.

W Grzybowie z przyjemnością można odpocząć cały rok, ponieważ nie tylko latem jest pięknie i atrakcyjnie. Wiosną budzi się przyroda- słychać śpiew ptaków, pachną lasy i łąki a jesienią można zbierać grzyby, w które obfitują pobliskie lasy. Zimą nad morzem oddycha się świeżym i ostrym powietrzem a w śnieżne i mroźne miesiące można podziwiać niezwykłe figury lodowe utworzone z zamarzniętych fal morskich.