Apartamenty na sprzedaż w Dębkach

Dom przy wydmie GREG

+ Do schowka
Bezpośrednio przy wydmie morskiej, tylko apartamenty /sypialnia+pokój dzienny/, dzieci tylko w wieku szkolnym. Zapraszamy
tel: 48943189403

76-032 Mielno - Unieście
Morska 17


Strona: www.greg.wczasy.mielno.pltranslate.google.com:

Mielno-UNIEŚCIE - wspaniale położone miejscowości wczasowe stanowiące na dzień dzisiejszy jedną dużą aglomerację turystyczną. Na mierzei pomiędzy Bałtykiem a jeziorem Jamno, w odległości 12 km od Koszalina. Specyficzny mikroklimat z dużym nasłonecznieniem, piaszczysta plaża.

Witamy Państwa i zapraszamy do Domu Przy Wydmie GREG, który zlokalizowany jest w Unieściu doskonałym miejscu – bezpośrednio przy wydmie morskiej, obok wejścia na plażę. Wejścia nowego /wykonanego ostatnio z środków U.E./ nowoczesnego i praktycznego. Do dyspozycji gości naszych oddajemy tylko 2-3 osobowe zestawy apartamentowe. Każdy zestaw składa się oczywiście z sypialni i pokoju dziennego /niektóre z widokiem na morze/ i łazienki. Wyposażenie standardowe - w sypialni 2 jednoosobowe tapczany, w pokoju dziennym komplet wypoczynkowy z wersalką rozkładaną, radio, TVSAT, mała lodówka, czajnik, naczynia do napoi, sejf / bez aneksu kuchennego/.

Niewielka ilość miejsc noclegowych zapewnia kameralną atmosferę i każdy znajdzie upragnioną w miarę ciszę i spokój.

DZIECI PRZYJMUJEMY TYLKO W WIEKU SZKOLNYM!!! Dla liczniejszej rodziny jest możliwość wynajęcia pokoju singlowego obok, jako dodatkowej sypialni. Cena zestawu apartamentowego dla 2-3 osób 190 - 240 zł za zestaw, w tym parking . Na parterze w pokoju towarzysko-rekreacyjnym są dla Państwa /bezpłatnie/ parawany i leżaki oraz grill.

OBOK naszego GREGA do odpłatnej dyspozycji naszych Gości znajduje się basen kryty z morską wodą, korty tenisowe, zabiegi odnowy biologicznej-SPA, kawiarnia, stołówki, smażalnia i inne punkty gastronomiczne i handlowe, w pobliżu przystań rybacka i kościół. Rezerwacje przyjmujemy w okresach od week-endu do week-endu /rozpoczęcie i zakończenie pobytu – sobota lub niedziela/.

Naszych przyszłych Gości pozdrawiamy i zapraszamy!