Noclegi >> W górach >> Wetlina

Pensjonat Matecznik

+ Do schowka
Pensjonat Matecznik - wypoczynek w górach
tel: 0 501 618 725

38-608 Wetlina
ul.Przysłup 27


Strona: brzeziniak.pl/matecznik.html

Obiekt całoroczny

translate.google.com:

Powstał pomimo chwil zwątpień. Powstał, bo powstać musiał. To była nadzieja rodziny, która była wreszcie razem. Rok 2003 i strach połączony z nadzieją. To zalążek wszystkiego, co później powstało, co teraz dajemy naszym gościom. Na tym zdobywaliśmy doświadczenie, przekonanie że tego chcemy. I jest.

I do tej pory na Matecznik pomysł jest ciągle ten sam, choć czas płynie. To pokoje, które urządzaliśmy tak jak My byśmy chcieli mieszkać na wakacjach. Były meble wiklinowe, ale się rozsypały. No to teraz są meble drewniane, z duszą. Stare, wykopane gdzieś tam, którym nasi znajomi przywrócili blask, aby Was i nas cieszyły.

Pokoje są:
- 4 pokoje 4-osobowe (łoże małżeńskie + 2 pojedyncze łóżka)
- 1 pokój 2-osobowy (łoże małżeńskie)
- 1 pokój 4-osobowy (dwa łoża małżeńskie)
W każdym stolik, fotele, szafa, TV. No i oczywiście łazienka z prysznicem. I w każdym kawałek naszej galerii – jakiś obraz tutejszych twórców.

A przede wszystkim niezależne wejście. Nie trzeba się skradać w nocy na paluszkach, z sakramentalnym - ciiiii, próbując nikogo nie obudzić. A rano, wystarczy otworzyć drzwi i już jesteście na trawie, przy szumiącym strumyku.

Zapraszamy, jeśli lubicie niezależność. Matecznik oferuje też kuchnię letnią, dla tych którzy nie lubią wyznaczonych godzin posiłków. A jeśli nie chce Wam się stać przy garach, Brzeziniak Młodniak otwiera przed Wami swoją jadalnię - smaczne, domowe śniadania i obiadokolacje.