Noclegi >> W górach >> Wetlina

Zagaynik Country Turystyka

+ Do schowka
Oferujemy Państwu: dwa pokoje 2-osobowe, jeden pokój 4-osobowy z dostawką, jeden pokój 3-osobowy, Każdy pokój posiada osobną łazienką. Wszystkie bogato wyposażone: TV satelitarna, radio, czajnik, lodówka, suszarka do włosów, elektryczna suszarka do butów. Do Państwa dyspozycji jest również aneks kuchenny. Do dyspozycji mają Państwo salon wypoczynkowy z TV satelitarną wraz z kominkiem oraz taras widokowy na ciepłe i zimne dni:) Na życzenie Klientów internet Wi-Fi gratis!
tel: 503423079

38-608 Wetlina
Przysłup


Strona: zagaynik.bo.pltranslate.google.com:

Country Turystyka "Zagaynik" to miejsce o wspaniałym klimacie i przyjaznym komforcie wiejskiego poddasza. Wokół rozpościera się dyskretnie pielęgnowany, tajemniczy ogród, a samochody wjeżdżające w progi Zagaynika toną w tunelu zieleni i kwitnących krzewów. Dyskretna opieka gospodarzy oraz widoczna ochrona obiektu- przez psa, który po udaniu się na nocny spoczynek naszych gości lub w trakcie relaksu poza Zagaynikiem ma zawsze baczne oko na całe otoczenie.
Wszystkie niedogodności, pogoda, zmiany w planach itp., staramy sie umilić dobrą atmosferą naszych wnętrz. Pozornie skromne otoczenie i prostota tworzą doskonałe warunki do wypoczynku fizycznego i psychicznego, sprawiają iż życie nabiera nowego smaku, dalekiego od codziennej gonitwy po "betonowej dżungli". Po prostu, czas w
Zagayniku
to niezapomniane chwile!!