Noclegi >> Nad morzem >> Bobolin

Zakątek

+ Do schowka
Zapraszamy Państwa do spokojnej, cichej i czystej nadmorskiej miejscowości Bobolin, do nowo wybudowanego Domu Gościnnego "Zakątek"
tel: 606 107 248

76-156 Dąbki
ul. Uzdrowiskowa 15


Strona: zakatek.bobolin.pl

Obiekt całoroczny

translate.google.com:

" ZAKĄTEK" to idealne miejsce na spokojny wypoczynek, bardzo dobre warunki do pobytu z małymi dziecmi. Położenie z dala od tras komunikacyjnych zapewnia ciszę i bezpieczeństwo.
Zapewniamy bezpłatny parking i swobodny dostęp do kuchni.

Zapraszamy Państwa do spokojnej, cichej i czystej nadmorskiej miejscowości Bobolin, do nowo wybudowanego Domu Gościnnego "Zakątek" na:

- wspaniałe wakacje
- weekendy i wypoczynek poza sezonem
- wypady majowe

Bobolin położony jest w strefie uzdrowiska Dąbki w pobliżu Darłowa. Słynie z wyjątkowo czystej i szerokiej plaży, specyficznego mikroklimatu oraz czystego nasyconego jodem powietrza.

Szczególnie dobrze czują się tutaj alergicy i osoby cierpiące na choroby górnych dróg oddechowych. Miłośnicy badania przeszłości zobaczą tu pozostałości budowli z II wojny światowej, których przeznaczenie jest do dzisiaj nie do końca wyjaśnione. Wielbiciele sportów wodnych i wędkarstwa znajdą ujście swojej pasji na pobliskim jeziorze Bukowo. Bobolin to także idealne miejsce do uprawiania jeździectwa - z racji sąsiadującego nieopodal rancza "Mustaffa".

Nasza miejscowość dobrze służy turystyce rowerowej ze względu na występowanie
w powiecie sławieńskim licznych szlaków rowerowych.